שאלות נפוצות


לפני הרכישהמי אנחנו?

מיזם MIVINO הוקם בשנת 2015 במטרה להפוך את היין גם אצלנו בישראל למוצר נגיש שצריכתו יכולה להיות יומיומית מבלי להכביד על הכיס. המחירים הנמוכים שלנו מתאפשרים הודות ליבוא הישיר והממוקד מהיקבים ובניית מודל עסקי יעיל ורזה שחוסך מהלקוח תשלום עודף על כל מה שלא קשור ליין עצמו. כל זאת כמובן מבלי להתפשר על איכות היין, איחסונו המוקפד ועל השירות שאנחנו נותנים.

איזה יינות אתם מביאים?

כל היינות שלנו מיובאים ישירות משלושה יקבים-קואופרטיביים בחבל לה מנצ’ה שבספרד. הזן הדומיננטי אצלנו הוא הטמפרנייו כמובן אך אנו מביאים גם יינות מעולים מהזנים סירה, קברנה סוביניון ומרלו באדומים, וסוביניון בלאן, ורדחו, מקבאו ואיירן בלבנים. מלבד 3 בלנדים כל היינות הם זניים. קטלוג היין באתר ובחנות כולל 18 יינות אדומים ו-8 לבנים ועוד 2 יינות בקופסאות של 3 ו-5 ליטר.

מה זה יין בקופסא?
היין בקופסא – קופסת קרטון עם שקית ואקום וברז נשלף – הוא הגאווה הכי גדולה שלנו, משתי סיבות: מדובר ביין טעים ואהוב (שליש מהמכירות שלנו) שניתן לצרוך במשך חודש לפחות מרגע פתיחתו וכך להימנע מזריקה מיותרת של בקבוקים פתוחים. הסיבה השניה והחשובה לא פחות – החיסכון בבקבוקים ובזכוכית לא רק שומר על הסביבה אלא גם מאפשר צריכה יומיומית של יין במחיר נמוך במיוחד של 21 ש”ח לבקבוק בקופסת ה-5 ליטר. הקופסא מגיעה בנפח של 3 ו-5 ליטרים ובשני סוגים: יין אדום יבש מזן טמפרנייו ולבן יבש מזן איירן. שני היינות מיוצרים מבציר ידני וזהים באיכותם ליין שמגיע בבקבוק.

האם היינות כשרים?
לא. היינות נבחרו על פי איכותם ומחירם בלבד.

האם היינות האלו נמכרים במקומות נוספים בארץ?

לא. את היינות שלנו אפשר למצוא רק בחנות ובאתר MIVINO.

האם יש הנחה על קנייה של מספר בקבוקים?

כן. הרעיון ב-MIVINO הוא להנגיש את היין ולאפשר צריכה יומיומית שלו מבלי להכביד על הכיס. אנו עובדים קשה כדי להבטיח את המחירים הנמוכים ביותר בשוק עבור יינות איכות ולכן בהרכבת ארגז של 6 בקבוקים מוענקת הנחה קבועה של 30%. בנוסף ניתן למצוא באתר ארגזי יין נבחרים של 12 בקבוקים בהנחה של 35-40%.


תשלומים ומשלוחיםתוך כמה זמן מגיע המשלוח?

משלוח באזור תל אביב יגיע תוך ארבעה ימי עסקים.

מה המחיר של משלוח?

משלוח באזור תל-אביב עולה 30 ₪. המשלוח חינם ברכישה מעל 600 ש”ח.

לאיזה אזורים בארץ מגיעים המשלוחים?

באופן סדיר אנחנו שולחים בעיקר באזור תל-אביב אך אנחנו מגיעים גם לישובים מרוחקים יותר במידת האפשר ובתוספת תשלום.

האם ניתן להזמין באתר ולאסוף מהחנות?

כן! כדי לחסוך את עלויות המשלוח אנחנו ממליצים לבצע הזמנה ולבחור באפשרות האיסוף מהחנות. אתם או מישהו מטעמכם תוכלו לאסוף את היין בכל ימות השבוע בין השעות 9:00-22:00 בתיאום מראש מהחנות ברח’ אבן גבירול 169, תל-אביב. ניתן לתאם את יום ושעת האיסוף דרך האתר, הטלפון או הוואטסאפ.

באיזה אמצעים אפשר לשלם?

התשלום באתר הוא טלפונית בכרטיס אשראי, במזומן או ב-colu. אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי מלבד דיינרס ואמריקן אקספרס.