שאלות נפוצות

מי אתם?

שאלה טובה! 🙂 MIVINO הוקמה בינואר 2016 במטרה לעודד צריכה של יין כמוצר בסיסי ויומיומי ולהציע יין איכותי במחירים הרבה יותר נגישים ממה שהורגלנו. המחירים הנמוכים שלנו מתאפשרים הודות ליבוא הישיר והממוקד מיקבים-קואופרטיביים בספרד והתבססות על מודל יעיל ורזה שמאפשר ללקוח לדלג על כל המירווחים בשרשרת האספקה ולשלם נטו עבור היין.

איזה יינות אתם מביאים?

כל היינות שלנו מיובאים ישירות מארבעה יקבים-קואופרטיביים מחבל לה מנצ’ה שבספרד. רובם מיוצרים בכמויות לא מסחריות של בין 1,500 ל- 10,000 בקבוקים בשנה וכולם מגיעים מהכרמים הכי מובחרות של כל אחד מהיקבים. מרבית היינות הם מזנים ספרדיים כגון הטמפרנייו באדומים והאיירן, הורדחו המקבאו (ויורה) בלבנים, אך ישנם גם יינות זניים ובלנדים של סירה, קברנה סוביניון, מרלו, סוביניון בלאן ושרדונה. קטלוג היין באתר ובחנות כולל סה”כ כ-30 בקבוקי יין מ-9 זנים שונים ו-6 יינות בקופסא מ-4 זנים שונים.

מה זה יין בקופסא?

היין בקופסא – יין בקופסת קרטון עם שקית ואקום וברז נשלף – הוא הגאווה הכי גדולה שלנו! אם בשנה הראשונה זה התחיל כקוריוז, היום היין בקופסא הוא כמחצית מהיין הנמכר שלנו, עם קהל לקוחות אדוק שרק הולך וגדל. מדובר ביין הזהה לחלוטין ליין הנמכר בבקבוקים, אך עם שלושה יתרונות משמעותיים: 1. יין בלי חשבון – הוא נשמר לפחות כחודש מרגע הפתיחה וכך מאפשר לשתות יין ביומיום מבלי להתלבט אם לפתוח בקבוק או לא. 2. יין בלי חשבון #2 – המחיר ל-750 מ”ל בקופסא נמוך בעד 40% מהמחיר לבקבוק המקביל שלו ומתחיל ב-21 ש”ח ל-750 מ”ל. 3. יין “אקולוגי” – היין בקופסא הוא מוצר הרבה יותר “סביבתי”, בעיקר ביצור וביבוא שלו (חוסך זכוכית, שעם ומשקל) אך גם באפשרויות המיחזור שלו לאחר השימוש ומניעה משפיכת בקבוקים פתוחים.

הקופסאות מגיעות בנפחים של 3 ו-5 ליטרים ובארבעה זנים שונים: טמפרנייו צעיר וסירה מיושן באדום ואיירן קליל ו-ורדחו מורכב בלבן.

האם היינות כשרים?

לא. 

האם היינות נמכרים במקומות אחרים בארץ?

לא. את היינות שלנו אפשר למצוא רק בחנות באבן גבירול 169, תל-אביב ובאתר MIVINO.

האם יש הנחה ברכישת מספר בקבוקים?

כן. הרעיון של MIVINO הוא לאפשר צריכה יומיומית של יין ולכן המחירים יורדים ככל שהכמות עולה. המטרה היא להבטיח את המחירים הכי נמוכים שיש ולכן על כל רכישה של 2 בקבוקים בחנות ישנה הנחה של 20% ובהרכבת ארגז של 6 בקבוקים ומעלה ישנה הנחה קבועה של 30%. בנוסף ניתן למצוא באתר ארגזי יין נבחרים של 12 בקבוקים בהנחה של 35-40%. בעתיד הקרוב תתווסף גם אפשרות להזמנת ארגזים במסגרת מנוי ללא התחייבות במחיר קבוע של 30, 35 ו-40 ש”ח לבקבוק.

אתם גם עושים משלוחים?

כן. אנחנו עושים משלוחים בתל-אביב והאזור – רמת גן, גבעתיים, רמת שרון, הרצליה, פתח תקווה, בת-ים וחולון. למשלוח מרוחק יותר יש ליצור איתנו קשר מראש. עלות המשלוח היא 20 ש”ח וזמני המשלוח נעים בין מספר שעות לעד 48 שעות. המשלוחים מתבצעים לרוב בשעות הערב בין 18:30 ל-21:30. פרטים נוספים בעמוד המשלוחים.

האם ניתן להזמין דרך האתר ולאסוף מהחנות?

כן! כדי לחסוך את העלויות ואת זמן ההמתנה למשלוח אנחנו ממליצים לבצע הזמנה ולבחור באפשרות האיסוף מהחנות. אתם או מישהו מטעמכם תוכלו לאסוף את היין בשעות הפעילות של החנות שבאבן גבירול 169, תל-אביב. לבאים ברכב בשעות שבהן לא ניתן לעצור ליד החנות נשמח להוציא את ההזמנה הישר לרכב. לתיאום איסוף מחוץ לשעות הפתיחה ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון או בוואטסאפ.

באילו אמצעים ניתן לשלם באתר?

התשלום באתר הוא בכרטיס אשראי בלבד. אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי הישראליים מלבד דיינרס.

יש לכם עוד שאלות?

בכל תהיה, שאלה או בקשה תוכלו לפנות אלינו באופן מהיר דרך טופס הפניה שבתחתית העמוד. אנו זמינים עבורכם גם בטלפון 077-3366622.