שאלות נפוצות

מי אתם?

שאלה טובה! 🙂 MIVINO הוקמה בשנת 2015 במטרה לחזק את היין הנמכר בארץ כמוצר יומיומי ולהציע יין איכותי במחירים הרבה יותר נגישים ממה שהורגלנו. המחירים הנמוכים שלנו מתאפשרים הודות ליבוא הישיר והממוקד מיקבים-קואופרטיביים בספרד והתבססות על מודל עסקי יעיל ורזה שמאפשר ללקוח לדלג על כל המירווחים בשרשרת האספקה ולשלם נטו עבור היין.

איזה יינות אתם מביאים?

כל היינות שלנו מיובאים ישירות מארבעה יקבים-קואופרטיביים מחבל לה מנצ’ה שבספרד. רובם מיוצרים בכמויות לא מסחריות של בין 1,500 ל- 10,000 בקבוקים בשנה וכולם מגיעים מהכרמים הכי מובחרות של כל אחד מהיקבים. מרבית היינות הם מזנים ספרדיים כגון הטמפרנייו באדומים והאיירן, המקבאו (ויורה) והורדחו בלבנים, אך ישנם גם יינות זניים ובלנדים של סירה, קברנה סוביניון, מרלו, סוביניון בלאן ושרדונה. קטלוג היין באתר ובחנות כולל סה”כ כ-30 בקבוקי יין שונים ו-6 יינות בקופסא מ-4 זנים שונים.

מה זה יין בקופסא?

היין בקופסא – יין בקופסת קרטון עם שקית ואקום וברז נשלף – הוא הגאווה הכי גדולה שלנו! אם בשנה הראשונה זה התחיל כקוריוז, היום היין בקופסא הוא כמחצית מהיין הנמכר שלנו, עם קהל לקוחות אדוק שרק הולך וגדל. מדובר ביין הזהה לחלוטין ליין הנמכר בבקבוקים, אך עם שלושה יתרונות משמעותיים: 1. יין בלי חשבון – הוא נשמר לפחות כחודש מרגע הפתיחה וכך מאפשר לשתות יין ביומיום מבלי להתלבט אם לפתוח בקבוק או לא. 2. יין בלי חשבון 2# – המחיר ל-750 מ”ל בקופסא נמוך בעד 40% מהמחיר לבקבוק המקביל שלו ומתחיל ב-21 ש”ח ל-750 מ”ל. 3. יין “אקולוגי” – היין בקופסא הוא מוצר הרבה יותר “סביבתי”, בעיקר ביצור וביבוא שלו (חוסך זכוכית, שעם ומשקל) אך גם באפשרויות המיחזור שלו לאחר השימוש ומניעה משפיכת בקבוקים פתוחים.

הקופסא מגיעה בנפחים של 3 ו-5 ליטרים ובארבעה זנים שונים: טמפרנייו צעיר וסירה מיושן באדום ואיירן מינרלי ו-ורדחו פירותי-חמצמץ בלבן.

האם היינות כשרים?

לא. 

האם היינות נמכרים במקומות אחרים בארץ?

לא. את היינות שלנו אפשר למצוא רק בחנות באבן גבירול 169, תל-אביב ובאתר MIVINO.

האם יש הנחה ברכישת מספר בקבוקים?

כן. הרעיון ב-MIVINO הוא לאפשר צריכה יומיומית של יין ולכן ככל שתשתו יותר כך תשלמו פחות. אנו עובדים קשה כדי להבטיח את המחירים הכי נמוכים שיש ולכן על כל רכישה של 2 בקבוקים בחנות ישנה הנחה של 20% ובהרכבת ארגז של 6 בקבוקים ומעלה ישנה הנחה קבועה של 30%. בנוסף ניתן למצוא באתר ארגזי יין נבחרים של 12 בקבוקים בהנחה של 35-40%.

כמה עולה וכמה זמן לוקח משלוח?

עלות משלוח רגילה באזור תל אביב היא 30 ש”ח וחינם ברכישה מעל 600 ש”ח. המשלוח מגיע בתוך 4 ימי עסקים. 

מהם אזורי המשלוח?

באופן סדיר אנחנו שולחים בעיקר באזור תל-אביב, אך מגיעים גם לשאר גוש דן וישובי השרון. במידת האפשר נשתדל לשלוח יין גם לישובים מרוחקים יותר אך תיתכן תוספת תשלום.

האם ניתן להזמין דרך האתר ולאסוף מהחנות?

כן! כדי לחסוך את עלויות המשלוח אנחנו ממליצים לבצע הזמנה ולבחור באפשרות האיסוף מהחנות. אתם או מישהו מטעמכם תוכלו לאסוף את היין בשעות הפעילות של החנות שבאבן גבירול 169, תל-אביב. לבאים ברכב בשעות שבהן לא ניתן לעצור ליד החנות נשמח להוציא את ההזמנה הישר לרכב. לתיאום איסוף מחוץ לשעות הפתיחה ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון או בוואטסאפ.

באילו אמצעים ניתן לשלם באתר?

התשלום באתר הוא בכרטיס אשראי או במטבע המקומי colu בלבד. אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי הישראליים מלבד דיינרס ואמריקן אקספרס.

יש לכם עוד שאלות?

בכל תהיה, שאלה או בקשה תוכלו לפנות אלינו באופן מהיר דרך טופס הפניה שבתחתית העמוד. אנו זמינים עבורכם גם בטלפון 077-3366622 וב-וואטסאפ 054-9923992.