משלוחים

כדי להבטיח שמירה על היין לאורך כל שרשרת האספקה כל המשלוחים מבוצעים על-ידינו, באופניים, בקטנוע וברכב. זמן המשלוח משתנה לפי הקרבה לחנות ותזמון ההזמנה – ונע בין משלוח באותו היום ועד 2 ימי עסקים בתל אביב ועד 7 ימי עסקים באזור גוש דן והשרון. למשלוח לאזורים אחרים יש ליצור עמנו קשר לפני ההזמנה. כמו כן ניתן תמיד לבצע הזמנה ולאסוף אותה מהחנות באבן גבירול בשעות הפתיחה או בתיאום מראש.

משלוחים בתל אביב

המשלוחים בתל אביב מבוצעים בתוך 2 ימי עסקים מרגע ההזמנה ובעלות של 30 ש”ח. *לתקופת הקורונה הורדנו את דמי המשלוח בתל-אביב ל-15 ש”ח ואנו משתדלים שמשלוחים יבוצעו בתוך יום אחד. בתקופות סגר הזמנות שיתקבלו עד 12:00 יבוצעו באותו היום.*

 

משלוחים בגוש דן והשרון

משלוחים באזור גוש דן (ראשל”צ – נתניה) מבוצעים בתוך 7 ימי עסקים מרגע ההזמנה באתר ובעלות של 30 ש”ח ומינימום הזמנה של 250 ש”ח. *לתקופת הקורונה אנו משתדלים שמשלוחים קרובים (גבעתיים-רמת-גן) יבוצעו בתוך יומיים ורחוקים תוך עד 5 ימים*.

איסוף

איסוף מהחנות ניתן לבצע בשעות פתיחת החנות מרגע אישור ההזמנה או בתיאום מראש מחוץ לשעות הפתיחה. יש לציין את יום ושעת האיסוף המשוערים בשדה הערות. למגיעים ברכב בשעות בהן לא ניתן לעצור על הרחוב ניתן להתקשר לפני רגע האיסוף ונשמח להוציא לכם את הארגז לרכב.